SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

Tardifs: Krievija un Baltkrievija PČ atgriezīsies augstākajā divīzijā

Krievijas un Baltkrievijas izlases Starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) Pasaules hokeja čempionātos atgiezīsies augstākajā divīzijā, lai arī kad tas notiktu, nolemts IIHF pusgada kongresā.

Krievijas un Baltkrievijas izlases atgriezīsies tajās divīzijās, kurās atradās pirms aizlieuma spēlēt. Gan Krievijas, gan Baltkrievijas izlase atgriezīsies augstākajā divīzijā, kur tiks izsēta pēc IIHF reitinga, kā arī U-18 un U-20 spēlēs augstākajā divīzijā.

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!

Tādējādi, brīdī, kad Krievijas un Baltkrievijas izlasēm būs lemts atgriezties, no zemākajām divīzijām netiks paceltas izlases, bet, lai saglabātu līdzšinējo komandu skaitu, zemākās komandas visās divīzijās tiks pazeminātas.

“Jāskaidro, ka šis lēmums nenozīmē Baltkrievijas un Krievijas atgriešanos starptautiskos turnīros. Kongresam nācās pieņemt šos lēmumus, lai visām dalībvalstīm būtu skaidrs, kāds būs atgriešanās process nākotnē. IIHF padome turpinās novērot Krievijas kara Ukrainā attīstību,” izteicās IIHF prezidents Liks Tardifs.

2023. gada Pasaules čempionāta apakšgrupu turnīrs Tamperes “Deck Arena” un Arēnā “Rīga” norisināsies no 12. maija līdz 23. maijam. Rīga uzņems arī divas ceturtdaļfināla spēles 25. maijā, bet divi ceturtdaļfināli, pusfināli un finālspēle norisināsies Tamperē.

Latvijai un Somijai čempionāta rīkošanas tiesības tika piešķirtas pēc Krievijas agresijas Ukrainā. 2023. gada čempionāts tika plānots Sanktpēterburgā. Nākamā gada turnīrs norisināsies no 2023. gada 12. maija līdz 28. maijam.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: IIHF

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)