Somija izdara 39 metienus un izcīna uzvaru pār Austriju (VIDEO)

Šodien 2023. gada pasaules hokeja čempionāta A apakšgrupas spēlē Somijas izlase ar rezultātu 3:1 (2:1, 0:0, 1:0) pārspēja Austrijas valstsvienību.

Jau pirmā perioda otrajā minūtē Somijas uzbrucējs Kasperi Kapanens izlauzās vienatnē pret Dāvidu Madleneru un atklāja spēles rezultātu, taču piektajā minūtē Dominiks Cvergers panāca izlīdzinājumu.

Pirmā perioda astotajā minūtē Anti Suomela pielika nūju Olli Mātas metienam un atjaunoja somu pārsvaru.

Otrajā trešdaļā komandas vārtus neguva, bet trešā mača nogriežņa 19. minūtē Ahti Oksanens ar fantastisku plaukstas metienu dubultoja somu pārsvaru, ko mājiniekiem arī izdevās noturēt līdz spēles beigām.

Emīls Larmi atvairīja 17 no 18 Austrijas izlases metieniem, bet Dāvids Madleners tika galā ar 36 no 39 Somijas valstsvienības raidījumiem.

Nākamā spēle somiem paredzēta 23. maijā plkst. 20:20 pret Dānijas izlasi, bet Austrijas valstsvienība 22. maijā plkst. 20:20 krustos nūjas ar Ungārijas hokejistiem.