Slovēnija pamet elites divīziju ar septīto zaudējumu turnīrā (VIDEO)

Šovakar Kazahstānas hokeja izlase 2023. gada pasaules hokeja čempionāta B grupas mačā ar rezultātu 4:3 (1:1, 1:1, 2:1) apspēlēja Slovēnijas valstsvienību.

Jau pirmā perioda otrajā minūtē Slovēnijas izlases uzbrucējs Anže Kuralts atklāja mača rezultātu, bet 19. minūtē Ņikita Mihailiss vairākumā panāca neizšķirtu.

Otrās trešdaļas otrajā minūtē Kuralts vēlreiz deva priekšrocību slovēņiem, taču 20. minūtē kazahi vēlreiz realizēja skaitlisko pārsvaru – šoreiz precīzs bija Batirlans Muratovs.

Trešā mača nogriežņa trešajā minūtē Jans Drozgs trešo reizi izvirzīja vadībā Slovēnijas izlasi, bet Jevgēņijs Rimarjovs 12. minūtē panāca līdzsvaru uz rezultāta tablo.

Vien trīs ar pusi minūtes pirms pamatlaika beigām Maksims Muhametovs pirmo reizi spēlē deva pārsvaru kazahiem, ko arī izdevās noturēt līdz mača beigām.

Andrejs Šutovs atvairīja 23 no 26 Slovēnijas izlases metieniem, bet Zans Uss tika galā ar 28 no 32 Kazahstānas valstsvienības raidījumiem.

Kazahstānas izlase turnīru noslēdza sestajā vietā B grupā ar septiņiem punktiem septiņās spēlēs, bet slovēņi čempionātā neizcīnīja nevienu punktu un pameta elites divīziju.