Slovēnija gūst divus vārtus, bet zaudē Kanādai (VIDEO)

2023. gada pasaules čempionāta B grupas spēlē Kanādas izlase ar 5:2 (0:1, 3:0, 2:1) apspēlēja Slovēnijas valstsvienību.

Slovēņi atklāja mača rezultātu, kad ceturtajā minūtē Jans Drozgs realizēja vairākumu.

Otrajā trešdaļā Maikls Karkone panāca izlīdzinājumu. Sešas minūtes vēlāk Pjērs Olivers Džozefs pirmo reizi spēlē izvirzīja kanādiešus vadībā. Pirmspēdējā minūtē Milans Lučičs no vārtu priekšas ieraidīja ripu cietoksnī.

Trešā perioda vidū 69 sekunžu laikā tika gūti trīs vārti. No sākuma Makenzijs Vīgars panāca 4:1, pēc 49 sekundēm Makbeins ieraidīja piekto ripu Slovēnijas vārtos, bet pēc 20 sekundēm Drozgs izmantoja Kanādas vārtsarga un aizsarga nesaprašanos un guva savus otros vārtus spēlē.

Kanādas vārtus sargāja Devons Levi, tiekot galā ar 22 metieniem no 24, taču Slovēnijas vārtos darbojās Luka Gračnars, atvairot 46 no 51 metiena.

Nākamo spēli Slovēnija aizvadīs otrdien, 16. maijā, tiekoties ar Norvēģiju. Savukārt, Kanāda rītdien spēkosies ar Slovākiju.