Slovākijas izlase uzvar sarežģītu spēli un saglabā cerības uz 1/4 finālu (VIDEO)

Šodien 2023. gada pasaules hokeja čempionāta B apakšgrupas spēlē Slovākijas izlase ar rezultātu 1:0 (0:0, 1:0, 0:0) pārspēja Slovēnijas valstsvienību.

Lai gan visu spēli pārsvars piederēja Slovākijas izlasei, vārtus izdevās gūt tikai otrās trešdaļas 15. sekundē, kad mača rezultātu izgājienā vienatnē pret Luku Gracnaru atklāja Ričards Panīks.

Trešajā mača nogrieznī Slovēnijas valstsvienība arvien bīstamāk apdraudēja slovāku vārtus, perioda vidū Janam Urbasam trāpot pa vārtu konstrukciju. Pēdējās sekundēs vēl slovēņiem bija lieliska iespēja izlīdzināt rezultātu, taču ripa aizslīdēja garām vārtiem un Slovākija izcīnīja uzvaru.

Staņislavs Skorvaneks atvairīja visus 33 Slovēnijas izlases metienus, bet Luka Gracnars tika galā ar 38 no 39 Slovākijas valstsvienības raidījumiem.

Nākamā spēle slovākiem paredzēta 23. maijā plkst. 12:20 pret Norvēģijas izlasi, bet Slovēnijas valstsvienība jau rīt plkst. 20:20 krustos nūjas ar Kazahstānas hokejistiem.

Slovākijas izlase joprojām var iekļūt ceturtdaļfinālā, ja izcīnīs trīs punktus pret Norvēģiju, bet Latvijas valstsvienība pamatlaikā piekāpsies Šveicei. Tikmēr slovēņi jau zaudējuši vietu elites divīzijā.