Šilovs iekļauts pasaules čempionāta simboliskajā izlasē

Paziņota 2023. gada pasaules čempionāta simboliskā izlase.

Tajā pēc žurnālistu lēmuma tika iekļauts viens vārtsargs, divi aizsargi un trīs uzbrucēji.

Par simboliskās izlases vārtsargu kļuva Latvijas izlases hokejists Artūrs Šilovs.

Simboliskajā izlasē tika iekļauts arī Vācijas izlases aizsargs Morics Zeiders, Kanādas valstsvienības aizsargs Makenzijs Vīgars, Vācijas izlases uzbrucējs Džons Džeisons Peterka, ASV komandas uzbrucējs Rokko Grimaldi, kā arī Čehijas valstsvienības uzbrucējs Dominiks Kubalīks.

Šilovs turnīrā vārtos stājās visās desmit spēlēs, kurās atvairīja 92,1% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaida 2,20 vārtus. Vārtsargs palīdzēja Latvijas valstsvienībai pirmo reizi vēsturē iekļūt turnīra pusfinālā un izcīnīt bronzas medaļas. Šilovs tika atzīts arī par turnīra vērtīgāko spēlētāju un labāko vārtsargu.

Zeiders desmit mačos guva vienus vārtus un atdeva četras rezultatīvas piespēles, kā arī sakrāja 31 soda minūti un pozitīvu lietderību “+6”. Zeiders izcīnīja sudraba medaļu.

Vīgars kļuva par turnīra rezultatīvāko aizsargu ar 11 (3+8) punktiem desmit spēlēs. Viņš izcīnīja zelta medaļu. Kanādietis tika atzīts par turnīra labāko aizsargu.

Peterka desmit spēlēs sakrāja 12 (6+6) punktus un pozitīvu lietderības koeficientu “+8”. Peterka izcīnīja sudraba medaļu. Peterka tika atzīts arī par turnīra labāko uzbrucēju.

Turnīra rezultatīvākais spēlētājs Grimaldi desmit spēlēs sakrāja 14 (7+7) punktus.

Kubāliks kļuva par turnīra otro rezultatīvāko spēlētāju ar 12 (8+4) punktiem astoņās spēlēs. Zīmīgi, ka Čehijas izlase nepārvarēja ceturtdaļfinālu.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: IIHF

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)