Norvēģija paveic brīnumu un apspēlē Kanādu bullīšos (VIDEO)

Šodien 2023. gada pasaules hokeja čempionāta B apakšgrupas spēlē Norvēģijas izlase brīnumaini apspēlēja Kanādas valstsvienību pēcspēles metienu sērijā ar rezultātu 3:2 (1:0, 1:1, 0:1, 0:0, 1:0).

Šī kļuva par Norvēģijas otro uzvaru vēsturē pret Kanādas izlasi. Pirmā uzvara tika izcīnīta tālajā 2000. gadā. Pēc tam Kanāda izcīnīja 15 uzvaras pēc kārtas, ar kopējo rezultātu 81:16.

Pirmā perioda vidusdaļā Andreass Martinsens atklāja rezultātu. Otrās trešdaļas sākumā norvēģiem izdevās dubultot pārsvaru, kad Sondrē Oldens pārspēja pretinieku vārtsargu. Septiņas minūtes vēlāk Milans Lučičs vienus vārtus atguva.

Vien 12 sekundes līdz pamatlaika beigām Kanādai izdevās panākt neizšķirtu. Uzbrucējs Lozons Krauzs no vārtu priekšas iebakstīja ripu vārtos.

Overtaimā rezultāts neizmainījās, bet bullīšos ar 4:2 pārāki izrādījās norvēģi.

Nākamo spēli Norvēģija aizvadīs rītdien, 23. maijā, kad spēkosies ar Slovākiju.