Norvēģija gūst tikai vienus vārtus un izcīna uzvaru (VIDEO)

2023. gada pasaules čempionāta B grupas spēlē Slovēnijas izlase piekāpās Norvēģijas valstsvienībai ar rezultātu 0:1 (0:1, 0:0, 0:0)

Cīņu aktīvāk iesāka norvēģi. Perioda 15. minūtē tas atmaksājās, kad Tomass Bergs-Polsens ar tiešu metienu trāpīja slovēņu vārtu tuvajā stūrī un atklāja rezultātu. Īsi pēc pirmā norvēģu gola, Slovēnija centās atspēlēties, izveidojot vairākus bīstamus momentus, taču pārspēt vārtsargu neizdevās.

Norvēģija 2. trešdaļā turpināja daudz uzbrukt, cenšoties palielināt pārsvaru. Slovēnija panāca neizšķirtu, pateicoties precīzam Roka Tičara metienam, taču vārti netika ieskaitīti, jo mirkli pirms slovēnietis pārkāpa noteikumus un saņēma divu minūšu noraidījumu.

Trešajā periodā rezultāts nemainījās.

Norvēģijas vārtus sargāja Henriks Haukelands, atvairot visus 18 metienus. Savukārt, Slovēnijas vārtos spēlēja Gaspers Kroseljs, tiekot galā ar 28 no 29 metieniem.

Nākamo spēli Norvēģija aizvadīs jau rītdien, 17. maijā, kad spēkosies ar Latvijas izlasi. Tikmēr Slovēnijai būs vienas dienas pauze un 18. maijā krustos nūjas ar Čehijas izlasi.