Nāksies cīnīties pašiem – Slovākija pamatlaikā pieveic Norvēģiju (VIDEO)

Šodien 2023. gada pasaules hokeja čempionāta B apakšgrupas spēlē Slovākijas izlase ar rezultātu 4:1 (3:0, 0:1, 1:0) pārspēja Norvēģijas valstsvienību.

Pirmā perioda ceturtajā minūtē Slovākijas izlases kapteinis Mareks Hrivīks piemānīja Henriku Haukelandu un atklāja mača rezultātu, taču astotajā minūtē Petrs Čehlāriks pirmais tika pie atlēkušās ripas un dubultoja slovāku pārsvaru.

Turpinājumā Roberts Lantoši guva trešos Slovākija izlases vārtus, bet otrās trešdaļas trešajā minūtē Markuss Vikingstads vienus vārtus atguva.

Trešā mača nogriežņa 19. minūtē Ričards Panīks pielika punktu mačam ar precīzu metienu tukšos Norvēģijas izlases vārtos.

Staņislavs Skorvaneks atvairīja 24 no 25 Norvēģijas izlases metieniem, bet Henriks Haukelands tika galā ar 31 no 34 Slovākijas valstsvienības raidījumiem.

Slovākijas izlase ar 11 punktiem septiņās spēlēs atrodas ceturtajā vietā B grupā, bet norvēģi turnīru noslēdza septītajā vietā ar sešiem punktiem septiņās cīņās.

Lai iekļūtu ceturtdaļfinālā slovākiem jācer uz Latvijas valstsvienības neveiksmi pamatlaikā pret Šveici.