Latvijas nākamā pretiniece samet piecas ripas Kazahstānas vārtos (VIDEO)

2023. gada pasaules čempionāta B grupas spēlē Čehijas izlase sagrāva Kazahstānu ar 5:1 (2:0, 0:1, 3:0).

Pirmā perioda vidusdaļā Jakubs Zborils atklāja mača rezultātu. Sešas minūtes vēlāk čehu uzbrucējs Dominiks Kubāliks vairākumā dubultoja pārsvaru.

Otrās trešdaļas vidū Kubālikam bija iespēja izpildīt soda metienu, taču neizdevās to realizēt. Minūti vēlāk Maksims Muhametovs spēja vienus vārtus atgūt.

Trešā perioda sākumā Lukašs Sedlāks ieraidīja trešo ripu kazahstāniešu vārtos.

Četras minūtes vēlāk Jakubs Kostāleks realizēja vairākumu ar spēcīgu tālmetienu. Pirmspēdējā minūtē Kubālikam izdevās izmantot lielo vairākumu, un cauršāva Kazahstānas vārtus.

Kazahstānas vārtus sargāja Andrejs Šutovs, atvairot 38 metienus no 43. Tikmēr, Čehijas vārtos stāvēja Mareks Langhamers, tiekot galā ar 14 no 15 metieniem.

Nākamo maču Čehija aizvadīs rītdien, 15. maijā, pret Latvijas valstsvienību.