Kanādas izlase gūst vārtus jau 19. sekundē un pieveic Kazahstānu (VIDEO)

Šovakar Kanādas hokeja izlase 2023. gada pasaules hokeja čempionāta B grupas mačā ar rezultātu 5:1 (4:1, 0:0, 1:0) apspēlēja Kazahstānas valstsvienību.

Vien 19 sekundes pēc spēles sākuma Kanādas izlases aizsargs Makenzijs Vīgars ar spēcīgu plaukstas metienu atklāja mača rezultātu, bet sestajā minūtē pēc lieliskas Vīgara piespēles vārtu priekšā Losons Krauss dubultoja pārsvaru.

Astotajā minūtē Losons Krauss palielināja Kanādas izlases priekšrocību līdz trim ripām, bet desmitajā minūtē Adils Beketajevs ar metienu no aizvārtes vienus vārtus atguva. Džo Veleno 20. minūtē gan atjaunoja kanādiešu trīs vārtu pārsvaru.

Otrajā trešdaļā komandas ar vārtu guvumiem neizcēlās, bet trešā mača nogriežņa otrajā minūtē Semijs Blejs pirmais tika pie atlēkušās ripas un izcēlās ar piektajiem Kanādas valstsvienības vārtiem.

Joels Hofers atvairīja 16 no 17 Kazahstānas izlases metieniem, bet Ņikita Bojarkins tika galā ar 35 no 40 Kanādas valstsvienības raidījumiem.

Nākamā spēle kanādiešiem paredzēta 20. maijā, plkst. 16:20 pret Šveices izlasi, bet Kazahstānas valstsvienība 19. maijā plkst. 20:20 krustos nūjas ar Slovākijas hokejistiem.