Kanāda pārmētā Čehiju un nopelna otro vietu B grupā (VIDEO)

Šovakar Kanādas hokeja izlase 2023. gada pasaules hokeja čempionāta B grupas mačā ar rezultātu 3:1 (1:0, 0:1, 2:0) apspēlēja Čehijas valstsvienību.

Pirmā perioda 20. minūtē Kanādas izlases uzbrucējs Peitons Krebss ar lielisku metienu vairākumā atklāja mača rezultātu.

Otrās trešdaļas trešajā minūtē Martins Kauts izlauzās vienatnē pret Semjuelu Montembo un panāca izlīdzinājumu.

Trešā mača nogriežņa piektajā minūtē Tailers Maierss raidīja ripu starp Karela Vejmelkas kājsargiem un vēlreiz izvirzīja vadībā Kanādu, bet Losons Krauss 20. minūtē ieraidīja ripu tukšos Čehijas vārtos un pielika punktu mačam.

Semjuels Montembo atvairīja 16 no 17 Čehijas izlases metieniem, bet Karels Vejmelka tika galā ar 41 no 43 Kanādas valstsvienības raidījumiem.

Kanādas izlase grupu turnīru noslēdza otrajā vietā B grupā ar 15 punktiem septiņās spēlēs, bet Čehijas valstsvienība čempionātu pabeidza trešajā pozīcijā grupā ar 13 punktiem septiņās cīņās.