Kanāda izslēdz mājiniekus somus un pusinālā tiksies ar Latviju (VIDEO)

Šovakar Kanādas hokeja izlase 2023. gada pasaules hokeja čempionāta ceturtdaļfināla mačā ar rezultātu 4:1 (1:0, 1:0, 2:1) apspēlēja turnīra saimniekus Somijas valstsvienību.

Pirmā perioda astotajā minūtē Kanādas izlases uzbrucējs Džeks Kvins atklāja mača rezultātu, bet otrās trešdaļas 11. minūtē Semijs Blejs dubultoja pārsvaru.

Trešā mača nogriežņa trešajā minūtē Maikls Karkone guva trešos kanādiešu vārtus, bet 17. minūtē Tēmu Hartikainens vēl deva cerību Somijas līdzjutējiem.

Kanādas izlases kapteinis Tailers Tofoli 18. minūtē gan ieraidīja ripu tukšos somu vārtos un pielika punktu mačam.

Semjuels Montembo atvairīja 27 no 28 Somijas izlases metieniem, bet Emīls Larmi tika galā ar 27 no 30 Kanādas valstsvienības raidījumiem.

Pusfinālā Kanādas izlase krustos nūjas ar Latvijas valstsvienību. Mačs paredzēts sestdien, plkst. 14:20. Jāpiemin, ka turnīra ievadā kanādieši pieveica Latviju ar rezultātu 6:0