Kanāda iesāk neveiksmīgi, taču apspēlē Ungāriju

Gatavojoties 2023. gada pasaules čempionātam, Kanādas izlase pārbaudes spēlē apspēlēja Ungārijas izlasi ar 5:2 (2:1, 2:0, 1:1).

Budapeštā notiekošajā spēlē pirmie vadībā izvirzījās mājinieki, rezultātu atklājot Ištvanam Sofronam. Divas minūtes vēlāk Semijs Bleiss panāca izlīdzinājumu. Trīs ar pusi minūtes līdz 1. perioda beigām, Kodijs Glass izvirzīja kanādiešus vadībā.

Sešas minūtes pēc otrā perioda starta, Lousons Krūzs dubultoja kanādiešu pārsvaru. Tuvojoties trešdaļas beigām, Glass guva otros vārtus un panāca 4:1. Trešā perioda astotajā minūtē Ungārijas hokejists Vilmos Gallo vienus vārtus atguva, taču pēc desmit minūtēm Tailers Maierss atguva Kanādai trīs vārtu pārsvaru.

Kanādas vārtus uz pusēm dalīja Devons Levi un Samuels Montembo. Spēli vārtos iesāka Levi, pirmajās 30 minūtēs atvairot 15 no 16 metieniem, pēc tam viņu nomainījušais Montembo tika galā ar 12 no 13 raidījumiem. Ungārijas vārtos visas spēles garumā darbojās Bencs Bālizs, atvairot 30 no 34 metieniem.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: Ungārijas Hokeja federācija