Francija papildlaikā minimāli pārspēj Austriju (VIDEO)

Pirmajā šodienas 2023. gada pasaules hokeja čempionāta A apakšgrupas spēlē Francijas izlase papildlaikā apspēlēja Austrijas valstsvienību ar rezultātu 2:1 (1:0, 0:0, 0:1, 1:0).

Rezultātu pirmā perioda pēdējā minūtē, pēc lieliskas izspēles, izdevās atklāt Francijas uzbrucējam Timam Bozonam, kurš veiksmīgi izmantoja skaitlisko vairākumu.

Otrajā trešdaļā vārti netika gūti, taču trešā perioda sākumā francūzis Aleksandrs Teksjē saņēma noraidījumu līdz spēles beigām (5+20) par grūdienu apmalē. Austrijas kapteinis Tomass Rafls trīs minūtes vēlāk realizēja vairākumu un panāca 1:1.

Papildlaika 39. sekundē Francijas kapteinis Saša Treilē atnesa uzvaru.

Francijas vārtus sargāja Sebastians Īlonens, atvairot 27 no 28 metienus, taču Austrijas vārti tika uzticēti Dāvidam Kikertam, kurš tika galā ar 26 no 28 raidījumiem.

Austrijai nākamā spēle paredzēta rītdien, 14. maijā, pret Zviedrijas izlasi. Savukārt, Francija rītdien spēkosies ar Dānijas hokejistiem.

2023. gada Pasaules hokeja čempionāta apakšgrupu turnīrs Tamperes “Nokia Arena” un “Arēna Rīga” norisināsies no 12. maija līdz 23. maijam. Rīga uzņems arī divas ceturtdaļfināla spēles 25. maijā, bet divi ceturtdaļfināli, pusfināli un finālspēle norisināsies Tamperē.