Dānijas izlase pakutina līdzjutēju nervus, taču uzveic Ungāriju (VIDEO)

Šodien 2023. gada pasaules hokeja čempionāta A apakšgrupas spēlē Dānijas izlase ar rezultātu 3:1 (1:0, 1:0, 1:1) pārspēja Ungārijas valstsvienību.

Pirmā perioda 16. minūtē Dānijas izlases uzbrucējs Niklass Jensens vairākumā pārtvēra ripu, sūtīja asu piespēli uz kreiso malu, kur Nikolajs Īlerss ar plaukstas metienu atklāja mača rezultātu.

Otrajā trešdaļā dāņi izmantoja vēl vienu vairākumu – desmitajā minūtē Nikolajs Īlerss vēlreiz ar plaukstas metienu pārspēja Bencu Balizsu.

Trešā mača nogriežņa septītajā minūtē pēc lieliskas saspēles pirmos vārtus guva ungāri – Bencs Szabo uz sevi savilka trīs dāņu hokejistus un atdeva lielisku piespēli Istvanam Sofronam, kurš nepamanīts atradās vārtu priekšā un samazināja rezultāta starpību līdz minimumam.

Dānijas līdzjutēju nervus gan nomierināja Mortens Poulsens, kurš 12. minūtē atjaunoja dāņu divu vārtu pārsvaru. Turpinājumā dāņi izmisīgi aizstāvējās no ungāru uzbrukumiem, taču spēja izcīnīt sarežģītu uzvaru.

Frederiks Dihovs atvairīja 16 no 17 Ungārijas izlases metieniem, bet Bencs Balizs tika galā ar 41 no 44 Dānijas valstsvienības raidījumiem.

Dāņi turnīru turpinās jau rītdien, plkst. 16:20 ar maču pret Francijas izlasi. Arī ungāriem nākamā spēle paredzēta jau rīt, plkst. 12:20 pret ASV valstsvienību.