Dāņi divreiz izlaiž pārsvaru, bet papildlaikā salauž Franciju (VIDEO)

Šodien 2023. gada pasaules hokeja čempionāta A apakšgrupas spēlē Dānijas izlase ar rezultātu 4:3 (2:0, 1:3, 0:0, 1:0) papildlaikā pārspēja Francijas valstsvienību.

Pirmā perioda devītajā minūtē Dānijas izlases uzbrucējs Nikolajs Īlerss ar spēcīgu plaukstas metienu no zilās līnijas realizēja skaitlisko pārsvaru un atklāja mača rezultātu, bet 19. minūtē Mikels Bedkers izmantoja aizsarga aizsegu un ieraidīja otro ripu Francijas vārtos – atkal vairākumā.

Otrās trešdaļas sestajā minūtē pēc lieliskas Entonī Reha piespēles Giljams Leklerks vienus vārtus atguva, taču devītajā minūtē Rehs panāca neizšķirtu.

Vēlāk periodā Niks Olsens vēlreiz izvirzīja vadībā dāņus, bet vien 29 sekundes pirms trešdaļas beigām Džastins Addamo pielika nūju Žila Boska metienam un izlīdzināja spēles rezultātu.

Trešajā mača nogrieznī komandas ar vārtu guvumiem neizcēlās, bet papildlaika otrajā minūtē Patriks Rusels vairākumā izrāva uzvaru Dānijas hokejistiem.

Frederiks Dihovs tika galā ar 23 no 26 Francijas valstsvienības raidījumiem, bet Sebastians Īlonens atvairīja 17 no 21 Dānijas izlases metiena.

Nākamais mačs dāņiem 16. maijā plkst. 16:20 pret Austrijas valstsvienību, taču francūži 16. maijā plkst. 20:20 krustos nūjas ar Ungārijas izlasi.