Dānija gūst četrus vārtus deviņās minūtēs un apspēlē Austriju (VIDEO)

2023. gada pasaules čempionāta A grupas spēlē Dānijas izlase apspēlējaAustrijas valstsvienību ar rezultātu 6:2 (1:0, 1:1, 4:1).

Spēles desmitajā minūtē, ar metienu no zonas vidus, rezultātu atklāja Dānijas uzbrucējs Nikolajs Īlerss, gūstot savus ceturtos vārtus turnīrā.

Otrās trešdaļas 8. minūtē Austrijas kapteinis Tomass Rafls vairākumā pielaboja Petera Šnaidera mesto ripu un panāca izlīdzinājumu. Sešas minūtes vēlāk Niklass Andersens atgrieza dāņiem pārsvaru.

Trešā perioda sestajā minūtē Jespers Jensens Ābo guva trešos Dānijas vārtus. Divas minūtes vēlāk austrietis Šnaiders vienus vārtus atguva. Perioda 12. minūtē Niklass Jensens realizēja vairākumu, panākot 4:2. Minūti un 14 sekundes vēlāk Matiass Lāsens ieraidīja piekto ripu austriešu vārtos. Trīs minūtes līdz finālsirēnai Patriks Rasels uzstādīja mača gala rezultātu.

Nākamo spēli Austrija aizvadīs jau rītdien, 17. maijā, kad spēkosies ar ASV izlasi. Tikmēr Dānijai būs vienas dienas pauze un 18. maijā krustos nūjas ar Vācijas izlasi.