Čehijas izlase piedzīvo pamatīgu izbīli, bet spēles izskaņā salauž Slovēniju (VIDEO)

Šodien 2023. gada pasaules hokeja čempionāta B apakšgrupas spēlē Čehijas izlase ar rezultātu 6:2 (0:2, 1:0, 5:0) pārspēja Slovēnijas valstsvienību.

Pirmā perioda astotajā minūtē Slovēnijas izlases uzbrucējs Miha Verličs pirmais tika pie ripas vārtu priekšā un atklāja mača rezultātu, bet 12. minūtē Jans Urbass vairākumā dubultoja slovēņu pārsvaru.

Otrās trešdaļas 19. minūtē Dominiks Kubalīks realizēja čehu skaitlisko pārsvaru un vienus vārtus atguva, bet trešā mača nogriežņa ceturtajā minūtē Kubalīks panāca neizšķirtu – atkal vairākumā.

Trešā perioda piektajā minūtē Romāns Červenka pielika nūju Daniela Voženileka metienam un izvirzīja vadībā čehus, bet 12. minūtē Mihals Kempnijs dubultoja pārsvaru.

Dominiks Kubalīks 18. minūtē ieraidīja ripu tukšos Slovēnijas vārtos un izcēlās ar Hat-trick, bet 19. minūtē Jakubs Fleks izcēlās ar sesto un noslēdzošo čehu precīzo metienu.

Karels Vejmelka atvairīja 18 no 20 Slovēnijas izlases metieniem, bet Luka Gracnars tika galā ar 35 no 40 Čehijas valstsvienības raidījumiem.

Čehijas izlasei nākamā spēle paredzēta 20. maijā plkst. 12:20 pret Norvēģiju, bet slovāki turnīru turpinās jau rītdien plkst. 16:20 pret Latvijas valstsvienību.