Čehija daudz spēlē mazākumā, bet izcīna “sauso” uzvaru (VIDEO)

Šodien pirmajā dienas 2023. gada pasaules hokeja čempionāta B apakšgrupas spēlē Čehijas izlase apspēlēja Norvēģijas valstsvienību ar rezultātu 2:0 (2:0, 0:0, 0:0).

Čehijas uzbrucējs Dominiks Kubalīks 13. minūtē realizēja dubulto vairākumu, spēlējot formātā “5 pret 3”, un atklāja spēles rezultātu. Kubalīkam šis kļuva par septīto vārtu guvumu turnīrā.Nedaudz vairāk kā minūti līdz pirmā perioda beigām, Jakubs Fleks dubultoja Čehijas pārsvaru.

Otrajā trešdaļā Čehija 11 minūtes no 20 pavadīja spēlējot mazākumā. Lielo noraidījumu līdz spēles beigām saņēma uzbrucējs Daniels Voženīleks par grūšanu apmalē. Vēl trim spēlētājiem divu minūšu noraidījumi. Par spīti, norvēģi nevienu skaitlisko pārsvaru neizmantoja.

Trešajā periodā rezultāts palika nemainīgs, neskatoties uz vairākiem norvēģu noraidījumiem.

Čehijas vārtus sargāja Karels Vejmelka, tiekot galā ar visiem 27 metieniem. Tikmēr, Norvēģijas vārtus sargāja Henriks Haukelands, atvairot 19 metienus no 21.

Čehijas izlase nākamo spēli aizvadīs jau rītdien, 21. maijā, kad spēkosies ar Šveici, taču norvēģi dienu vēlāk, 22. maijā, spēkosies ar Kanādu.