Austrijas izlase atspēlē divu vārtu deficītu un nodrošina vietu elitē (VIDEO)

Šovakar 2023. gada pasaules hokeja čempionāta A apakšgrupas spēlē Austrijas izlase ar rezultātu 4:3 (1:2, 2:1, 0:0, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pārspēja Ungārijas valstsvienību.

Pirmā perioda devītajā minūtē Ungārijas izlases uzbrucējs Istvans Sofrons pēc lieliskas Csanada Erdelja piespēles atklāja mača rezultātu, bet Marko Rossi 13. minūtē vairākumā panāca neizšķirtu.

Sofrons gan 20. minūtē realizēja ungāru skaitlisko pārsvaru un vēlreiz izvirzīja vadībā savu komandu, bet otrās trešdaļas piektajā minūtē Milans Horvats ar šāvienu no zilās līnijas dubultoja Ungārijas priekšrocību.

Vēlāk periodā Stīvens Strongs vienus vārtus atguva, bet 18. minūtē Lūkass Haudums vairākumā izlīdzināja spēles rezultātu.

Ne trešajā mača nogrieznī, ne papildlaikā neviena no komandām ar vārtu guvumu neizcēlās, bet pēcspēles metienos Manuela Ganāla un Dominika Heinriha precīzie metieni nodrošināja Austrijas izlases vietu elites divīzijā.

Bernhards Štarkbaums atvairīja 15 no 18 Ungārijas izlases metieniem, bet Bencs Balizs tika galā ar 29 no 32 Austrijas valstsvienības raidījumiem.

Austrijas izlase ar trim punktiem septiņās spēlēs čempionātu noslēdza septītajā vietā A grupā, bet Ungārijas valstsvienība ar trīs punktiem septiņos mačos turnīru pabeidza pēdējā, astotajā vietā grupā un pameta elites divīziju.