Austrija kārtīgi cīnās 40 minūtes, bet beigās salūzt pret ASV (VIDEO)

2023. gada pasaules čempionāta A grupas spēlē ASV izlase apspēlēja Austrijas valstsvienību ar rezultātu 4:1 (0:0, 2:1, 2:0).

Pirmajā periodā komandas spēlēja vienlīdzīgi, abām izpildot pa septiņiem metieniem. Mača rezultātu izdevās atklāt vien 28. minūtē, kad amerikānietis Rokko Grimaldi pārspēja Austrijas vārtsargu. Desmit minūtes vēlāk austriešu kapteinis Tomass Rafls panāca izlīdzinājumu, gūstot savus trešos vārtus turnīrā. Nepilnu minūti vēlāk Kārters Mazūrs atgrieza ASV vadību.

Trešā perioda sākumā Leins Hatsons guva savus pirmos vārtus turnīrā, panākot 3:1. Divarpus minūtes līdz finālsirēnai Niks Perbiks ieraidīja ripu tukšos austriešu vārtos, uzstādot gala rezultātu.

Austrijas izlases vārtus sargāja pieredzējušais Bernhards Štarkbaums, atvairot 27 no 30 metieniem. ASV vārtos stājās Kals Pītersens, tiekot galā ar 18 no 19 metieniem.