ASV nomētā un iznīcina Franciju (VIDEO)

Šovakar 2023. gada pasaules hokeja čempionāta A apakšgrupas spēlē ASV izlase pamatīgi sagrāva Francijas valstsvienību ar rezultātu 9:0 (3:0, 1:0, 5:0).

Pirmā perioda sestajā minūtē Drjū O’Konors atklāja rezultātu. Piecas minūtes vēlāk Katers Gotjērs dubultoja pārsvaru. Nedaudz vairāk kā pēc divām minūtēm, Tīdžejs Tīnans uzstādīja 3:0.

Sākoties otrajai trešdaļai, Francijas vārtos notika vārtsarga maiņa. Pēc pusotras minūtes kopš sākuma iemetiena, Gotjērs lika kapitulēt arī otrajam vārtsargam.

Trešajā periodā ASV piebeidza francūžus, gūstot piecus bezatbildes vārtus. Trešajā minūtē O’Konors iemeta ceturto ripu Francijas vārtos. Pēc trīs minūtēm Skots Perunovičs piekto reizi cauršāva franču vārtsargus, bet jau pēc divām minūtēm, Rokko Grimaldi panāca 6:0. Kad līdz spēles beigām bija atlikušas 12 minūtes, ASV izlasē notika vārtsarga maiņa, lai jaunais Drjū Komesso iegūst spēļu pieredzi. Nepilnas 50 sekundes vēlāk Konors Garlends guva astotos vārtus. Sešas minūtes līdz finālsirēnai Gotjērs iemeta savu trešo ripu un noformēja Hat-trick.

ASV vārtus 47:49 minūtes sargāja Kals Pītersens, tiekot galā ar visiem 11 metieniem, tikmēr, pa Drjū Komesso vārtiem pa 12:11 minūtēm tika izdarīts viens metiens, ar kuru viņš tika galā. Spēli Francijas vārtos iesāka Sebastians Īlonens, 20 minūtēs atvairot deviņus no 12 metieniem, tikmēr, viņu nomainījušais Kventins Papilons spēja atsist 26 no 32 metieniem.

Nākamo spēli ASV aizvadīs 23. maijā, kad spēkosies ar Zviedrijas izlasi. Francija spēkosies ar Vācijas izlasi tajā pat dienā.