ASV neatstāj izredzes un sagrauj Ungāriju (VIDEO)

2023. gada pasaules čempionāta A grupas spēlē ASV izlase ar 7:1 (2:1, 2:0, 3:0) apspēlēja Ungārijas valstsvienību.

Mača rezultātu atklāja Ungārijas uzbrucējs Istvans Sofrons. Tam sekoja Aleksa Taka vārti divas minūtes vēlāk. Pēc desmit minūtēm ASV kapteinis Niks Bonino izvirzīja komandu vadībā.

Otrās trešdaļas sākumā Bonino guva savus otros vārtus spēlē. Trešdaļas vidū Katers Gotjērs iemeta ceturto ripu ungāru vārtos.

Trešajā periodā ASV piebeidza ungārus, gūstot trīs bezatbildes vārtus. No sākuma Konors Makijs panāca 5:1. Četras minūtes vēlāk Rokko Grimaldi guva sestos vārtus un punktu pielika Lūka Taka precīzais metiens.

Ungārijas izlases vārtus sargāja Dominiks Horvāts, atvairot 43 no 50 metienus. ASV vārtus sargāja Klas Pītersens, tiekot galā ar 13 no 14 metieniem.

Nākamo spēli Ungārija aizvadīs otrdien, 16. maijā, tiekoties ar Franciju. Tikmēr, ASV rītdien spēkosies ar Vāciju.