ASV atspēlējas pret Vāciju un izrauj uzvaru (VIDEO)

2023. gada pasaules čempionāta A grupas spēlē ASV izlase apspēlēja Vācijas valstsvienību ar rezultātu 3:2 (0:0, 1:2, 2:0).

Pirmais periods aizritēja bez vārtu guvumiem. Vācija dominēja, veicot 12 metienus pa pretinieku vārtiem, kamēr ASV hokejisti izpildīja vien četrus raidījumus.

Otrās trešdaļas sākumā Ronijs Atards ar spēcīgu tālmetienu atklāja mača rezultātu. Četras minūtes vēlāk, spēlējot mazākumā, Samuels Soramijs izlīdzināja rezultātu. Pēdējā 2. perioda minūtē Džastins Šics izvirzīja vāciešus vadībā, izskrienot vienatnē pret vārtsargu un ieraidot ripu starp kājsargiem.

Trešajā periodā Šons Farels sestajā minūtē spēja panākt izlīdzinājumu. Deviņas minūtes vēlāk, Mets Koronato vairākumā izvirzīja ASV vadībā un atnesa uzvaru.

ASV vārtus sargāja Keisijs DeSmits, tiekot galā ar 30 metieniem no 32, taču Vācijas vārtos darbojās Matiass Nīderbergers, atvairot 23 no 26 metieniem.

Nākamo spēli ASV aizvadīs trešdien, 17. maijā, spēkojoties ar Austrijas izlasi, savukārt, Vācija piektdien, 18. maijā, cīnīsies ar Dāniju.