ASV ar Dāniju 50 minūtes negūst vārtus, taču beigās pārliecinoši uzvar (VIDEO)

Šodien pirmajā dienas 2023. gada pasaules hokeja čempionāta A apakšgrupas spēlē ASV izlase apspēlēja Dāniju ar rezultātu (0:0, 0:0, 3:0).

Pirmajā trešdaļā ASV saņēma divas iespējas spēlēt vairākumā, taču neviena no tām netika izmantota. ASV dominēja, pārmētājot dāņus ar 15 pret 7. Pirms otrā perioda Dānija veica vārtsarga maiņu. Arī otrajā periodā komandām vārtus gūt neizdevās.

Rezultātu atklāt izdevās vien spēles 50. minūtē, kad Katers Gotjērs realizēja vairākumu. Piecas minūtes vēlāk Alekss Taks panāca 2:0. Spēles pēdējā minūtē, kad Dānija nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, Rokko Grimaldi ieraidīja trešo ripu pretinieku vārtos.

ASV vārtus sargāja Keisijs DeSmits, tiekot galā ar . Tikmēr, Dānijas vārtus pirmajā periodā sargāja Frederiks Dihovs, atvairot visus 15 metienus, taču atlikušajās 40 minūtēs vārtos stājās Džordžs Sorensens, tiekot galā ar 18 no 20 metieniem.

ASV izlase nākamo spēli aizvadīs jau rītdien, 21. maijā, kad spēkosies ar Franciju, taču dāņi dienu vēlāk, 22. maijā, spēkosies ar Zviedriju.