A grupas grandu cīņā Tamperē ASV izcīna 1. vietu (VIDEO)

Šodien 2023. gada pasaules hokeja čempionāta A apakšgrupas spēlē par pirmo vietu grupā ar rezultātu 4:3 papildlaikā (1:1, 2:0, 0:2, 1:0) ASV izlase apspēlēja Zviedrijas valstsvienību.

Desmit minūtes pēc pirmā iemetiena, perspektīvais zviedru uzbrucējs Leo Karlsons atklāja rezultātu.

Septiņas minūtes vēlāk ASV kapteinis Niks Bonino spēja panākt neizšķirtu.

Otrajā trešdaļā Konors Garlends 14. minūtē realizēja vairākumu un izvirzīja ASV vadībā pirmoreiz spēlē. Sešas minūtes vēlāk Leins Hatsons guva trešos amerikāņu vārtus spēlē, izskrienot vienatnē pret vārtsargu.

15. minūtē Karlsons guva savus otros vārtus, panākot 3:2, taču pēc trīs minūtēm Timotijs Liljegrens izlīdzināja rezultātu.

Papildlaika otrajā minūtē Dilans Sambergs atnesa ASV uzvaru.

Zviedrijas vārtus sargāja Lars Johansons, atvairot 39 no 43 metienus. Tikmēr, ASV vārtus sargāja Keisijs DeSmits, tiekot galā ar 23 metieniem no 26.

ASV izlase septiņās spēlēs uzvaru izcīnīja visās, sakrājot 20 punktus, kas palīdzēja ieņemt 1. vietu. Zviedrijas izlase ierindojās 2. pozīcijā, sakrājot 18 punktus septiņās spēlēs.