Šveice trillerī uzveic Vāciju un izcīna pirmo vietu grupā (VIDEO)

Pasaules čempionātā hokejā A grupā šodien tika aizvadīta spēle starp Šveici un Vāciju par pirmo vietu grupā.

Mačs izvērtās īstā trillerī, uzvaru pēc spēles metienos ar 4:3 (1:2. 2:0, 0:1, “bullīšos” 2:0) svinot Šveicei.

Rezultātu jau spēles otrajā minūtē atklāja PČ rekordists šveicietis Ambīls, bet periodā vidū, gūstot divus vārtus mazāk nekā divu mīnušu laikā, vadību ieguva Vācija.

Arī otrais periods iesākās ar ātriem Šveices vārtiem (1:26), kad precīzs bija Suters. Šveice guva arī vēlos vārtus (18:36), izvirzoties jau vadībā – 3:2.

Trešā perioda 8. minūtē vāciešu veterāns Plahta panāca 3:3, bet turpinājumā komandas apmainījās ar bīstamiem uzbrukumiem un asumiem, taču rezultāts palika nemainīgs.

“Bullīšos” veiksmīgāki izrādījās Šveices hokejisti, kas realizēja pirmos divus, bet Vācija nevienu. Līdz ar to Šveice svinēja septīto uzvaru šajā PČ, turklāt šī bija pirmā, kas nenotika jau pamatlaikā.

Pilnu situāciju turnīra tabulā var aplūkot šeit.

Autors: Roberts Ūdris Avots: Hokeja ziņas