Noskaties vēlreiz – visi Latvijas vārti PČ 2022 (VIDEO)

Jau vēstīts, ka Latvijas hokeja izlase Somijā notiekošajā pasaules čempionātā izcīnījusi 10. vietu.

Pirmajā turnīra spēlē ar rezultātu 1:4 (0:3, 0:1, 1:0) piekāpās ASV, bet pēc tam ar 1:2 (1:1, 0:0, 0:1) atzīts mājinieku somu pārākums. Trešo spēli pret Norvēģiju gan izdevās uzvarēt ar rezultātu 3:2 (1:1, 2:0, 0:1), bet ceturtajā mačā neveiksmīgs pirmais periods noveda pie zaudējuma Čehijai ar 1:5 (0:5, 0:0, 1:0).

Piekto maču pret Austriju gan izdevās uzvarēt pēcspēles metienos ar 4:3 (0:0, 3:2, 0:1, 0:0, 1:0), kā arī sestajā cīņā pret Lielbritāniju panākums ar 4:3 (0:2, 2:1, 2:0). Noslēdzošajā spēlē tika aizvadīta varonīga cīņa ar Zviedriju 0:1 (0:0, 0:1, 0:0).

Rezultatīvākais spēlētājs Latvijas izlases rindās bija Rūdolfs Balcers (3+2), kurš tādējādi bijis punktiem bagātākais spēlētājs komandā trīs no trim PČ, kuros piedalījies. Tikpat punkti bija arī Rihardam Bukartam, bet viņam bija mazāk vārtu (2+3). Līdztekus abiem uzbrucējiem par vienu no trim labākajiem spēlētājiem Latvijas rindās šajā PČ tika atzīts arī aizsargs Jānis Jaks.

Latvija septiņos mačos ieguva astoņus punktus ar vārtu attiecību 14:20.

Piedāvājam vēlreiz noskatīties visus Latvijas izlases gūtos vārtus.

Ņemot vērā, ka vienīgais pieteikums uz PČ 2023 rīkošanu iesniegts no Latvijas un Somijas kopējās kandidatūras, turnīrs visdrīzāk notiks Latvijas galvaspilsētā Rīgā un Somijas pilsētā Tamperē, kur šogad grupu turnīra cīņas aizvadīja Latvijas izlase. Paredzēts, ka Arēna Rīga uzņems divus ceturtdaļfināla mačus, bet Nokia Arēnā Tamperē tiks aizvadītas pusfināla un fināla spēles.

Autors: Roberts Ūdris