Kanāda piedzīvo otro zaudējumu pēc kārtas (VIDEO)

Kanādas hokeja izlase Somijā notiekošajā pasaules čempionātā piedzīvojusi otro zaudējumu pēc kārtas.

Kanādieši ar 2:3 (0:2, 1:0, 1:1) piekāpās Dānijas valstsvienībai.

Dāņi pamatus uzvarai ielika pirmajā periodā, gūstot divus vārtus, precīziem esot Lauridsenam un Reginam. Turklāt otros vārtus Dānija guva, spēlējot mazākumā.

Otrā perioda sākumā kanādieši samazināja deficītu līdz 1:2, taču vēlāk nopelnīja 5 minūšu sodu, ko gan dāņi nespēja realizēt. Toties trešā perioda vidū Dānija panāca 3:1. Vēlāk Kanāda spēja pietuvoties atkal līdz vienu vārtu atstatutam, taču tas arī bija viss. Dānija svinēja uzvaru ar 3:2, neskatoties uz lielo beigu ofensīvu no Kanādas hokejistu puses.

Pēc šī zaudējuma Kanāda nokrita uz ceturto vietu grupā. Tiesa, tā jau ir nodrošinājusi vietu ceturtdaļfinālā, jo piektajā vietā esošo Slovākiju jau ir uzveikusi.

Tikmēr Dānija, neskatoties uz šodienas uzvaru, ja rīt Slovākijai zaudēs pamatlaikā, paliks ārpus ceturtdaļfināla. Jo tādā gadījumā abām izlasēm būs 12 punkti, bet savstarpējā mačā labāka būs bijusi Slovākija.

Pilnu situāciju turnīra tabulā var aplūkot šeit.

Autors: Roberts Ūdris Avots: Hokeja ziņas