Itāļi pirmie izvirzās vadībā, bet zaudē spēcīgajai Kanādai (VIDEO)

Šodien Pasaules hokeja čempionāta spēlē Kanādas hokeja izlase ar rezultātu 6:1 (1:1, 3:0, 2:0) sīkstā cīņā apspēlēja apņēmīgo Itālijas valstsvienību.

Pirmā perioda 13. minūtē Itālijas izlasi vadībā izvirzīja Fils Pietroniro, bet Treviss Sanheims 16. minūtē panāca izlīdzinājumu. Neizšķirts rezultāts mačā turējās līdz pat otrā perioda devītajai minūtei, kad Džošs Andersons izvirzīja vadībā Kanādas valstsvienību.

Nikolā Ruā otrās trešdaļas 16. minūtē dubultoja kanādiešu pārsvaru, bet Kents Džonsons 18.minūtē guva ceturtos Kanādas izlases vārtus. Disins Majo trešā mača nogriežņa trešajā minūtē iemeta piekto ripu Itālijas vārtos, bet Noa Gregors 15. minūtē mazākumā tika pie sestā Kanādas precīzā metiena.

Džastins Fazio tika galā ar 24 no 30 Kanādas izlases metiena, bet Kriss Drīgers atvairīja 11 no 12 Itālijas valstsvienības raidījumiem. Kanādas izlase ar sešiem nopelnītiem punktiem divos mačos ir pirmajā vietā A grupā, taču Itālijas izlase divās cīņās palikusi bez punktiem un ir sestajā vietā A grupā.