Girgensona komandas biedra “Hat-trick” atnes Kanādai uzvaru pār Kazahstānu

2022. gada pasaules čempionātā hokejā A grupas mačā Kanādas izlase ar 6:3 (3:2, 1:0, 2:1) apspēlēja Kazahstānas valstsvienību.

Spēles 3. minūtē kazahstānietis Jegors Petuhovs atklāja rezultātu. Minūti vēlāk Zemgus Girgensona komandasbiedrs Bufalo “Sabres” Dilans Kozens panāca izlīdzinājumu. Vēlāk Arkādijs Šestakovs atkārtoti izveda Kazahstānu vadībā, taču Dreiks Batersons ātri izlīdzināja mača gaitu. Trešdaļas noslēgumā Ādams Laurijs pirmoreiz mačā izvirzīja Kanādu vadībā.

Spēles vidusdaļā Deimons Seversons, pēc iznākšanas no noraidīto soliņa, aizskrēja un apspēlēja Andreju Šutovu. Trešajā periodā Kirils Savickis vienus vārtus atguva, taču Kozens pārspēja Šutovu vēl divas reizes, gūstot hat-trick.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: IIHF