Zviedrietes apspēlē Ķīnu, Šveicei pirmā uzvara

Pekinas olimpisko spēļu hokeja sieviešu turnīra ietvaros tika aizvadītas divas spēles.

A grupas spēlē Šveices izlase ar 3:2 (1:0, 1:1, 1:1) pārspēja Somiju. Šveicei šī uzvara kļuva par pirmo šajā turnīrā pēc aizvadītām četrām spēlēm.

Pirmās trešdaļas vidū 19 gadus vecā Lara Kristena vairākumā atklāja rezultātu. Otrās trešdaļas 8. minūtē Nelli Laitinena panāca izlīdzinājumu, taču jau divas minūtes vēlāk rezultāts uz tablo vēstīja par labu Šveicei, pateicoties Dominīkas Ruegas precīzajam metienam. Trešajā periodā komandas apmainījās ar vārtu guvumiem, uzvaru izcīnot šveicietēm.

Šveice pēc četrām spēlēm ar 3 punktiem ieņem 4. vietu, taču Somija, kas trijos mačos punktus nav spējusi gūt, atrodās pozīciju zemāk.

Tikmēr B grupas mačā mājiniece Ķīna ar 1:2 (1:0, 0:2, 0:0) atzina Zviedrijas pārākumu.

5. minūtē Kesija Betinola izveda ķīnietes vadībā, taču otrajā periodā ar pusotras minūtes starpību, zviedrietes guva divus vārtus, kas atnesa uzvaru. Ar precīziem metieniem atzīmējās Felīcija Vinkera-Zinkēviča un Jozefīne Būvenga.

Ķīna ar 5 punktiem četrās spēlēs izpelnījusies 3. vietu tabulā. Zviedrija atrodas iedaļu zemāk ar trim punktiem tikpat spēlēs.