Ungāri sāk ar 3:0, taču zaudē Austrijai

Šodien olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīra D grupā Bratislavā trešo spēli aizvadīja Austrijas un Ungārijas hokejisti.

Uzvaru ar rezultātu 4:3 pēcspēles metienos izcīnīja Austrijas hokejisti. Austriešiem šis bija pirmais panākums turnīrā, taču jau pirms mača viņi bija zaudējuši iespēju izcīnīt pirmo vietu grupā.

Pirmās trešdaļas 5. minūtē ungāri atklāja mača rezultātu, bet 12. minūtē viņi panāca 2:0. Turpinājumā ungāri guva arī trešos vārtus, atzīmējoties protokolā 19. minūtē.

Otrā perioda izskaņā austrieši guva pirmos vārtus, samazinot rezultāta starpību, un pēc spēlētām 40 minūtēm Ungārjai bija pārsvars ar 3:1.

Mača trešajā trešdaļā 12. minūtē austrieši guva otros vārtus, bet pēdējā minūtē panāca 3:3. Sekoja pagarinājums un vēlāk arī pēcspēles metieni, kurā pārāki bija austrieši, kopsummā izcīnot uzvaru mačā ar 4:3.

Vakarā savā starpā par pirmo vietu grupā Slovākijas un Kazahstānas hokejisti,

Atgādināsim, ka kopumā šajās dienās olimpiskā kvalifikācija norisinās trīs grupās, no kurām viena tiek aizvadīta Rīgā.

Autors: hokejazinas.com