Teksjē ar Hat-trick atnes Francijai otro uzvaru Rīgā

Stefans Da Kosta, Hokejazinas.com
Stefans Da Kosta | FOTO: Guntis Lazdāns/LHF

Šodien otro spēli olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīrā Rīgā aizvadīja Francijas un Slovēnijas hokejisti.

Uzvaru aizvadītajā mačā ar rezultātu 5:1 izcīnīja Francijas valstsvienība. Francijas hokejistiem šī bija otrā uzvara turnīrā, savukārt slovēņiem – otrais zaudējums.

Pirmajā periodā Francija guva divus vārtus, kad abas reizes precīzs bija Aleksandrs Teksjē. Otrā perioda 16. minūtē slovēņi vienus vārtus atguva, kad precīzs bija Jans Urbas.

Trešajā trešdaļā vispirms 6. minūtē Teksjē guva savus trešos vārtus mačā, panākot 3:1, bet pēc tam neilgā laikā Tims Bozons bija precīzs divreiz, panākot 5:1. Alikušajā laikā vārti vairs netika gūti un Francija tika pie otrās uzvaras turnīrā.

Olimpiskajā kvalifikācijā no 29. augusta līdz 1. septembrim Rīgā savā starpā tiksies Latvijas, Francijas, Slovēnijas un Ukrainas izlases. Grupas uzvarētājs iegūs ceļazīmi uz 2026. gada olimpiskajām spēlēm, kas norisināsies Itālijas pilsētās Milānā un Kortīnā d’Ampeco.

Atgādināsim, ka kopumā šajās dienās olimpiskā kvalifikācija norisinās trīs grupās, no kurām viena tiek aizvadīta Rīgā.

Autors: hokejazinas.com