Pārsteigums izpaliek: norvēģi britiem OS kvalifikācijā neatstāj iespējas

Šodien otro spēli olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīrā Dānijas pilsētā Alborgā F grupā aizvadīja Norvēģijas un Lielbritānijas hokejisti.

Uzvaru aizvadītajā mačā ar rezultātu 6:2 izcīnīja Norvēģijas izlase. Norvēģijas hokejistiem šis bija otrais panākums turnīrā, bet Lielbritānijai  – otrais zaudējums.

Pirmajā periodā divreiz precīzs bija norvēģu pieredzējušais uzbrucējs Patriks Toresens, panākot 2:0, bet trešā perioda sākumā viņš guva trešos vārtus, kas Norvēģijai deva pārsvaru ar 3:0. Otrā perioda vidū norvēģi panāca 4:0, bet 17. minūtē jau 5:0.

Mača trešajā trešdaļā Lielbritanijai izdevās pretinieka pārsvaru samazināt. Briti guva divus vārtus pēc kārtas (5:2), bet 13. minūtē Norvēģija panāca 6:2. Atlikušajā spēles laikā vārti vairs netika gūti un Norvēģijas izlase tika pie savas otrās uzvaras turnīrā.

Atgādināsim, ka kopumā šajās dienās olimpiskā kvalifikācija norisinās trīs grupās, no kurām viena tiek aizvadīta Rīgā.

Autors: hokejazinas.com