Kazahstānai svarīga uzvara Bratislavā pār Austriju

Šodien olimpisko spēļu hokeja kvalifikācijas turnīra D grupā Bratislavā otro spēli aizvadīja Kazahstānas un Austrijas hokejisti.

Uzvaru ar rezultātu 2:1 izcīnīja Kazahstānas hokejisti. Kazahstānas valstsvienībai šī bija otrā uzvara turnīrā, savukārt Austrijai – otrais zaudējums.

Jau pirmā perioda 2. minūtē kazahi atklāja rezultātu, bet trešās trešdaļas sākumā austrieši panāca 1:1. Trešā perioda 13. minūtē kazahi guva uzvaras vārtus.

Pēc divām aizvadītām spēlēm Kazahstānas izlasei ir seši punkti, un tā ieņem 1. vietu grupā.

Atgādināsim, ka kopumā šajās dienās olimpiskā kvalifikācija norisinās trīs grupās, no kurām viena tiek aizvadīta Rīgā.

Olimpiskajā kvalifikācijā no 29. augusta līdz 1. septembrim Rīgā savā starpā tiksies Latvijas, Francijas, Slovēnijas un Ukrainas izlases. Grupas uzvarētājs iegūs ceļazīmi uz 2026. gada olimpiskajām spēlēm, kas norisināsies Itālijas pilsētās Milānā un Kortīnā d’Ampeco.

Autors: hokejazinas.com