Kanādas sievietes pusfinālā iemet 10 ripas Šveices komandai

Šorīt Pekinas olimpisko spēļu sieviešu hokeja pusfināla mačā Kanādas sieviešu hokeja izlase ar rezultātu 10:3 (5:1, 3:2, 2:0) sagrāva Šveices sieviešu hokeja izlasi.

Pirmā perioda vidū Kanādas hokejistes divu minūšu laikā guva četrus vārtus – Klēra Tompsone, Džeimija Lī Retreja, Blēra Turnbula un Renata Fasta.

Pēc šiem vārtu zaudējumiem Šveices izlase nomainīja vārtsardzi Andreu Brandli pret Saskiju Maureri. Erina Embrouza palielināja Kanādas pārsvaru minūti vēlāk, bet pašā perioda izskaņā Šveices hokejistes vienus vārtus tomēr atguva, vairākumā izceļoties Larai Štalderei.

Otrajā periodā Alīna Millere guva otros Šveices komandas vārtus, bet Kanādas izlases kapteine Marija Pilīpa Pulēna un Emīlija Klārka atjaunoja piecu vārtu pārsvaru Kanādai. Lara Štaldere otrajā periodā vēl guva trešos vārtus Šveices labā, bet Marija Filipa Pulēna pievienoja vēl vienu ripu savam kontam Kanādas labā.

Trešajā periodā Emma Maltaī un Brianna Dženere vēl guva vārtus Kanādas komandas rindās, panākot rezultātu 10:3.

Anna Rī Debjēna atvairīja 10 no 13 Šveices metieniem, bet Andrea Brandli atvairīja 14 no 18 Kanādas raidījumiem, pirms Saskija Maurere viņu nomainīja un atvairīja 37 no 43 metieniem. Finālā Kanādas hokejistēm nāksies tikties ar ASV un Somijas mača uzvarētājām.