“Āzijas derbijā” Ķīna apspēlē Japānu, ASV atkal grauj

Pekinas olimpisko spēļu hokeja sieviešu turnīra ietvaros šodien tika aizvadītas divas spēles.

Āzijas derbijā Ķīna pēcspēles metienos apspēlēja Japānu ar 2:1 (0:1, 0:0, 1:0, 0:0, 1:0).

Pirmās trešdaļas noslēgumā Akane Hosojamada vairākumā atklāja mača rezultātu. Ķīnietēm izdevās izlīdzināt mača gaitu vien 3. perioda sākumā, kad ar precīzu metienu izcēlās Madisona Vū. Bullīšos turnīra mājiniecēm uzvaru atnesa Hanna Millere.

A grupas spēlē ASV izlase kārtējo reizi sagrāva pretinieci. Šoreiz ar 8:0 (5:0, 2:0, 1:0) neveiksmi cieta Šveice.

Pirmajā periodā amerikānietes piecas reizes pārspēja 20 gadus veco vārtsardzi Saskiju Maureru, divreiz izceļoties Hilarijai Naitai, pa vārtiem guva Džesse Komfera, Kellija Paneka un Amanda Kessela. Otrās trešdaļas sākumā Maureru vārtos nomainīja Andrea Brandlī, kurai jau otrajā minūtē nācās kapitulēt pēc Panekas metiena. Trešdaļas noslēgumā Komfera panāca 7:0. Noslēdzošajā spēles periodā vienīgos vārtus guva Daniela Kameranesi, izceļoties 18. minūtē.