ASV hokejistes daudz met un nopelna ceļazīmi uz pusfinālu

Pekinas olimpisko spēļu hokeja sieviešu turnīra ietvaros šodien ASV izlase ar 4:1 (0:0, 1:1, 3:0) apspēlēja Čehiju.

Šī uzvara ASV hokejistēm sekmēja iekļūšanu pusfinālā, kur tiksies ar mača Somija-Japāna uzvarētāju.

Otrā perioda 5. minūtē Mihaela Pejzlova atklāja mača rezultātu, taču jau vien minūti vēlāk Hilarija Naita panāca izlīdzinājumu. Trešajā periodā amerikānietes neatstāja nekādas iespējas čehietēm, gūstot trīs bezatbildes vārtus. No sākuma Lī Stekleina guva savus pirmos vārtus turnīrā, desmit minūtes vēlāk Savanna Harmona realizēja skaitlisko vairākumu, bet punktu ar metienu tukšos vārtos pielika Kendala Koine-Šofilde.

Zīmīgi, ka Čehija pirmo metienu pa amerikānietes Aleksas Kavalīnī sargātajiem vārtiem izdarīja vien 25. minūtē, uzreiz atklājot mača rezultātu.

Čehijas vārtsardze Klāra Pešlārova atvairīja 55 no 58 metieniem, tikmēr Kavalīnī tika galā ar pieciem metieniem no sešiem.