Arī dāņi OS kvalifikāciju savā laukumā sāk ar uzvaru

Ceturtdien vakarā pirmo spēli olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīra F grupā aizvadīja Dānijas un Lielbritānijas hokejisti.

Uzvaru aizvadītajā mačā ar rezultātu 3:1 izcīnīja laukuma saimnieki dāņi.

Pirmā perioda 4. minūtē Dānija izvirzījās vadībā ar 1:0, bet 9. minūtē Lielbritānija skaitliskajā vairākumā panāca neizšķirtu 1:1.

Otrajā trešdaļā Dānijas izlases uzbrucējs Larss Ellers nerealizēja soda metienu, un pēc spēlētām 40 minūtēm rezultāts nemainījās.

Trešajā periodā 6. minūtē dāņi realizēja vairākumu, panākot 2:1, bet 12. minūtē jau pieminētais Ellers guva Dānijas izlases trešos vārtus.

Jau ziņojām, ka dienas pirmajā spēlē Norvēģija ar 4:2 pārspēja Japānas hokejistus.

Atgādināsim, ka kopumā šajās dienās olimpiskā kvalifikācija norisinās trīs grupās, no kurām viena tiek aizvadīta Rīgā.

Olimpiskajā kvalifikācijā no 29. augusta līdz 1. septembrim Rīgā savā starpā tiksies Latvijas, Francijas, Slovēnijas un Ukrainas izlases. Grupas uzvarētājs iegūs ceļazīmi uz 2026. gada olimpiskajām spēlēm, kas norisināsies Itālijas pilsētās Milānā un Kortīnā d’Ampeco.

Autors: hokejazinas.com