“Wild” vēl viena pārliecinoša uzvara, “Oilers” iemet astoņus vārtus Losandželosā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) izslēgšanas spēļu pirmās kārtas trešajā mačā Minesotas “Wild” viesos ar rezultātu 5:1 (2:0, 1:0, 2:1) pārspēja Sentluisas “Blues” vienību.

Pirmajā periodā “Wild” labā ar precīzu metienu izcēlās Džordans Grīnvejs un Kirils Kaprizovs, bet otrajā trešdaļā Mats Zukarello palielinaja Minesotas pārsvaru līdz trīs ripām.

Joels Ēriksons Eks trešā mača nogriežņa sākumā guva ceturtos Minesotas kluba vārtus. Raiens O’Railijs vairākumā guva pirmos “Blues” vārtus mačā, bet Jonass Brodīns tukšos vārtos pielika punktu mačam.

Ville Husso atvairīja 28 no 32 “Wild” metieniem, bet Marks Andrē Flerī tika galā ar 29 no 30 “Blues” raidījumiem. “Wild” šobrīd ir vadībā sērijā ar rezultātu 2-1.

Citā mačā Edmontonas “Oilers” viesos ar rezultātu 8:2 (2:0, 3:2, 3:0) uzvarēja Losandželosas “Kings” vienību.

Šajā cīņā Hat-trick Evanderam Keinam, divi vārti un piespēle Raienam Ņūdžentam Hopkinsam un Zekam Haimanam, kā aŗi trīs piespēles Kodijam Sīsī.

Džonatans Kviks atvairīja 35 no 38 “Oilers” metieniem, bet Maiks Smits tika galā ar 44 no 46 “Kings” raidījumiem. “Oilers” šobrīd ir vadībā sērijā ar rezultātu 2-1.