Vilmanim 1+1, punkts arī Balinskim, “Panthers” sāpīgs zaudējums 15 vārtu spēlē (VIDEO)

Sandis Vilmanis, hokejazinas.com

Sandis Vilmanis | Foto: Floridas "Panthers"

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) pārbaudes spēlē Latvijas izlases hokejistu Uvja Balinska un Sanda Vilmaņa pārstāvētā Floridas “Panthers” komanda mājās ar rezultātu 7:8 (2:2, 1:1, 4:5) piekāpās Zemgus Girgensona Tampabejas “Lightning” vienību.

Vilmanis šajā mačā guva vārtus, nopelnīja rezultatīvu piespēli, izdarīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem un no ledus nokāpa ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Tikmēr Balinskis atdeva rezultatīvu piespēli Vilmaņa vārtu guvumā, vienreiz meta pa vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un pameta laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Girgensons šajā spēlē atradās ārpus pieteikuma.

“Panthers” rindās vārti un divas piespēles Jesperam Bokvistam, vārti un piespēle Sandim Vilmanim un Raienam Makalisteram, divas piespēles Ādamam Bokvistam un Patrikam Džailsam, bet precīzs metiens Tobiasam Bjornfotam, Zekam Dalpem, A.J. Grīram un Vilmeram Skogam.

“Lightning” labā divi vārti un trīs piespēles Derenam Redišam, divi vārti un piespēle Konoram Gīkijam, trīs piespēles Džeidonam Duro, vārti un piespēle Dilanam Dūkam, bet vārtu guvums Tobijam Bisonam, Maksimam Groševam un Niko Huhtanenam.

Spēles trešās trešdaļas 14. minūtē “Panthers” atradās vadībā ar rezultātu 7:5, taču 18. minūtē rezultāts jau bija neizšķirts. Izšķirošos vārtus vien divas sekundes pirms pamatlaika beigām guva “Lightning” uzbrucējs Konors Gīkijs.

Jonass Johansons atvaitīja 19 no 26 “Panthers” metieniem, bet Kriss Drīgers pirms nomaiņas tika galā ar 12 no 15 “Lightning” raidījumiem. Kens Apelbijs apstādināja desmit no 15 atlikušajiem metieniem.

Floridas “Panthers” regulāro sezonu sāks 9. oktobrī mājās plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Bostonas “Bruins”, bet “Lightning” pirmo spēli aizvadīs 12. oktobrī viesos plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Karolīnas “Hurricanes”.