Vezina balvas ieguvēja aģents: Paldies Rotenbergam

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Ņujorkas “Rangers” vārtsarga Igora Šestjorkina aģents Aleksejs Dementjevs izteicies par sava klienta nonākšanu starp pasaules labākajiem.

NHL nesen tika paziņoti regulārās sezonas balvu laureāti, kur Šestjorkins ar atrāvienu saņēma Vezina balvu, ko piešķir līgas labākajam vārtsargam.

Dementjevs norāda, kas bijis sākotnējais grūdiens, lai Šestjorkina karjera sāktu attīstīties.

“Laikam pagrieziena brīdis Igoram, lai kļūtu par augsta līmeņa vārtsargu Krievijā, bija moments, kad viņu pamanīja SKA vadība – Rotenbergs un Točickis. Viņi pievērsa viņam uzmanību ne tikai kā spēlētājam, bet arī personībai, kas padarīja iespējamu viņa pārcelšanos uz Sanktpēterburgu,” iesāk aģents.

Šestjorkins SKA rindās nospēlēja piecas sezonas, reizi arī Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadībā izcīnot Gagarina kausu. Tiesa, nevienā no sezonām viņš nebija izteikts komandas pirmais numurs.

Dementjevs nobeidza: “Protams, kad paiet ilgāks laiks, tad ir viegli teikt – kā tādu talantu vispār varēja nepamanīt. Bet tajā brīdī, kad puisim ir 18, 19 gadi, noticēt viņam, saprast, ka ir perspektīva un dot iespēju… Tas ļoti dārgi maksā. Iespējams, to savā ziņā var nosaukt arī par veiksmi. Jo Krievija ir liela un kuram katram šī iespēja netiek dota.”

Autors: Roberts Ūdris Avots: Match TV

Komentāri (0)