Trīs hokejisti gūst Hat-trick vienā NHL spēlē (VIDEO)

Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras “Canucks” komanda viesos ar rezultātu 7:10 (2:1, 3:2, 2:7) piekāpās Minesotas “Wild” vienībai.

Šajā spēlē trīs hokejisti atzīmējās ar trīs vārtu guvumiem jeb Hat-trick.

Pirmais Hat-trick noformēja “Canucks” uzbrucējs Džei Tī Millers, gūstot divus vārtus pirmajā periodā un vienus vārtus otrajā trešdaļā. Milleram tas kļuva par trešo Hat-trick karjerā.

Šosezon Millers 57 spēlēs sakrājis 74 (27+47) punktus.

“Wild” uzbrucējs Joels Ēriksons Eks izcēlās ar gūtiem vārtiem 20., 41. un 43. minūtē. Šis kļuva par zviedra otro Hat-trick karjerā.

Šosezon Ēriksons Eks ticis pie 51 (28+23) punktiem 55 mačos.

Noslēdzošo spēles Hat-trick guva “Wild” uzbrucējs Kirils Kaprizovs, izceļoties ar visiem trīs vārtu guvumiem 3. periodā – otrajā, sestajā un 20. minūtē, ieraidot trešo ripu tukšos vārtos. Šis kļuva par Kaprizova ceturto Hat-trick karjerā un otro šosezon.

Aizvadītajās 48 spēlēs Kaprizovs 57 (23+34) punktus.

“Canucks” ar 80 punktiem 57 spēlēs atrodas pirmajā vietā Rietumu konferencē un NHL, bet “Wild” ar 58 punktiem 55 cīņās ierindojas desmitajā pozīcijā Rietumu konferencē.