Tortorella par “Flyers”: Kultūrai komandā ir jāmainās

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Filadelfijas “Flyers” jaunieceltais galvenais treneris Džons Tortorella izteicies, kādu gribētu redzēt komandu nākotnē.

“Tā tagad nav kritika, ko sacīšu. Bet, ja mēs vēlamies augt un kļūt par tādiem, kādiem vēlamies, proti, tādu komandu, kuru visi ņem kā piemēru, tad mums ir jāmainās. Kultūrai ir jāmainās,” iesāka treneris savā pirmajā preses konferencē.

Viņš piebilda: “Manuprāt, trenera kvalitāti var vērtēt pēc tā, kā viņa vadītā komanda spēlē, kad ir bez ripas. Protams, es nevienu negrasos pārveidot par tīru čekeri, bet spēlētājam ir jābūt gatavam pārādīt ne tikai man, bet arī saviem partneriem, ka viņš ir gatavs spēlēt arī bez ripas.”

Tortorella vadījis arī Elvja Merzļikina pārstāvēto “Blue Jackets”, kuru pameta pēc neveiksmīgas 2020./2021. gada sezonas, kad komanda neiekļuva izslēgšanas spēlēs. Tikmēr Filadelfijas “Flyers” aizvadītās sezonas gaitā atlaida galveno treneri Alainu Viņjo un sezonu sezonu noslēdza ar trenera vietas izpildītāju Maiku Jeo.

Pieredzējušais treneris karjeras gaitā vadījis vairākas NHL komandas: Ņujorkas “Rangers”, Tampabejas “Lightning”, Vankūveras “Canucks” un Kolumbusas “Blue Jackets”. Tāpat, speciālists 2004. gadā ar Tampabejas “Lightning” izcīnīja Stenlija kausu. Tortorella arī divreiz ieguvis Džeka Ādamsa balvu, kas tiek piešķirta NHL labākajam trenerim.

Autors: Roberts Ūdris Avots: NHL

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)