Tomāšs Hertls izceļas ar sesto Hat-trick karjerā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Sanhosē “Sharks” komanda viesos ar rezultātu 5:4 (1:1, 0:1, 3:2, 1:0) papildlaikā apspēlēja Ņujorkas “Islanders” vienību.

Šajā mačā ar Hat-trick izcēlās Sanhosē kluba uzbrucējs Tomāšs Hertls. Šī bija viņa sestā trīs vārtu spēle NHL karjerā.

Jāpiemin, ka trešā perioda devītajā minūtē “Sharks” atradās iedzinējos ar rezultātu 1:4, taču pamanījās atspēlēties. Uzvaras vārtus papildlaikā Viljams Eklunds guva vien piecas sekundes pirms beigām.

Šosezon 25 cīņās Hertls izcēlies ar septiņiem precīziem metieniem un 14 rezultatīvām piespēlēm.

“Sharks” ar 16 punktiem 26 spēlēs atrodas priekšpēdējā, 15. vietā Rietumu konferencē, bet “Islanders” ar 27 punktiem 24 mačos ierindojas astotajā pozīcijā Austrumu konferencē.