Tkačuks par aiziešanu no “Flames”: Jutu, ka ir pienācis brīdis

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Floridas “Panthers” uzbrucējs Metjū Tkačuks izteicies par aiziešanu no Kalgarī “Flames”.

Tkačuks Floridā nonāca maiņas darījumā, pārnākot no Kalgarī “Flames”. Viņa iepriekšējā komanda par viņu pretī saņēma aizsargu Makenzī Vīgaru un uzbrucējus Džonatanu Īberdo, Koulu Švindtu, kā arī izvēli 2025. gada NHL drafta 1. kārtā.

“Bija daudz lietu, kuras ietekmēja manu lēmumu. Nebija konkrēta iemesla, kāpēc aizgāju. Gribēju mainīt lokācijas vietu, gribēju jaunus apstākļus un izaicinājumus. Pēc sarunām ar vairākām komandām sapratu, ka man tas ir jādara,” iesāka Tkačuks.

Viņš piebilda: “Līdz nesaku šīs pārrunas, nezināju, kas notiks. Ar cieņu pateicos par pavadīto laiku Kalgarī. Es vienlaikus gan priecājos, gan bēdājos. Jauktas sajūtas. Bet jutu, ka ir pienācis laiks, ko mainīt. Organizāciju aiz deguna nevazāju – pateicu visu uzreiz.”

Tkačukam aiz muguras ir karjeras labākā sezona, kurā viņš 82 regulārās čempionāta spēlēs iekrāja 104 punktus (42+62) – visos rādītājos tas bija karjeras labākais sasniegums. Tikmēr 12 play-off mačos viņa kontā 10 punkti (4+6).

Autors: Roberts Ūdris Avots: Sportsnet.com

Komentāri (0)