Teivzs pēdējā spēlē “Blackhawks” rindās gūst vārtus (VIDEO)

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Čikāgas “Blackhawks” kapteinis Džonatans Teivzs šonakt aizvadīja pēdējo spēli vienības rindās.

“Blackhawks” papildlaikā atzina Filadelfijas “Flyers” pārākumu ar 4:5 (2:2, 1:2, 1:0, 0:1).

Teivzs šajā mačā atzīmējās ar vārtu guvumu. Uzbrucējs otrās trešdaļas 8. minūtē vairākumā spēja samazināt rezultāta starpību – 3:4.

Portāls “Hokejazinas.com” vēstīja, ka šī spēle Teivzam būs pēdējā Čikāgas komandas sastāvā. Starpsezonā viņam netiks piedāvāts jauns līgums.

Šosezon Teivzs 53 spēlēs guvis 15 vārtus un atdevis 16 rezultatīvas piespēles.

“Blackhawks” šajā sezonā 82 spēlēs nopelnījuši 59 punktus un ierindojas priekšpēdējā, 15. pozīcijā Rietumu konferencē.

Teivzs šobrīd ir otrs pieredzējušākais kapteinis līgā – ilgāk par viņu kapteiņa uzšuve pieder tikai Pitsburgas “Penguins” līderim Sidnijam Krosbijam. Teivzs bijis “Blackhawks” kapteinis kopš 2008. gada.

Karjerā Teivzs aizvadījis 1067 spēles, kurās guvis 372 vārtus un atdevis 511 rezultatīvas piespēles. Izslēgšanas spēlēs 137 mačos hokejistam 45 vārti un 74 piespēles.

Visu līdzšinējo NHL karjeru uzbrucējs aizvadījis Čikāgā. Kopā ar komandu Teivzs virs galvas cēlis trīs Stenlija kausus.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: NHL