Tampas ĢM skaidro iespaidīgo Sergačova līgumu

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Tampabejas “Lightning” ģenerālmenedžeris Brisbuā izteicies par iespaidīgā līguma piešķiršanu krievu aizsargam Mihailam Sergačovam.

Sergačova jaunais līgums stāsies spēkā ar 2023./24. gada sezonu. Viņš sezonā nopelnīs 8,5 miljonus. Kopējā līguma summa sastādīs 68 miljonus, kas ir lielākā summa NHL vēsturē, ko nopelnīs aizsargs no Krievijas.

“Manuprāt, aizsardzības pozīcijas spēlētājiem ir nepieciešams ilgāks laiks, lai realizētu visu savu potenciālu. Ļoti spilgts piemērs tam ir Viktors Hedmans. Šobrīd viņš skaitās kā viens no labākajiem aizsargiem pasaulē, bet 20 – 22 gadu vecumā viņš nebija vēl zvaigzne. Es uzskatu, ka Sergačovs ir ceļā uz savu pīķi,” iesāk funkcionārs.

Viņš piebilda: “Sergačovam piemīt visas kvalitātes, lai turpinātu attīstīties. Viņam ir tikai 24 gadi. Viņš lieliski spēlē vairākumā, ir spējīgs doties laukumā mazākumā, viņš ir fiziski spēcīgs un augumā ražens. Neskatoties uz to, viņš ir lielisks slidotājs un arī tehnika ir augstā līmenī. Nav daudz tādu puišu.”

Sergačovs pagājušajā sezonā 78 regulārās sezonas spēlēs iekrāja 38 punktus (7+31), bet 23 “play-off” mačos viņam 10 punkti (2+8).

Autors: Roberts Ūdris Avots: The Athletic

Komentāri (0)